Ha érdekelnek a motorok és a motorozás,
ha rendelkezel alapfokú számítástechnikai felhasználói ismeretekkel,
ha nyitott vagy új szakmai és kereskedelmi ismeretek megszerzésére,
ha biztos és versenyképes jövedelmet szeretnél hosszabb távon,
ha nem dohányzol (és nem is fogsz)

csatlakozz az ország legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő motoros cégének csapatához!

Az idei nagy beruházásunkkal csapatunk 10 fővel bővül, alábbi munkakörökbe keresünk új kollégákat:

1, felszerelés és motoros ruházat értékesítő (elvárás: motoros tapasztalat, jó kommunikációs készség)
2, motorkerékpár szerelő (elvárás: motor vagy autószerelő végzettség vagy motorszerelési tapasztalat, A jogosítvány)
3, motorkerékpár karbantartó
(elvárás: motorkerékpárok szeretete, jó kézügyezség, precizitás)
4, motorkerékpár értékesítő
(elvárás: motoros "véna", precizitás, jó kommunikációs készség, A jogosítvány)
5, általános karbantartó/kertész (elvárás: precizitás, szépérzék)

Ha karriert építenél a Ducati Magyarországnál, A BMW Motorrad Full-Gas-nál, a Tourateh Hungary-nál, a Suzuki Full-Gas-nál, A KTM Full-Gas-nál, akkor köztünk a helyed!
Szállást tudunk biztosítani.

Jelentkezz telefonon (Erdős Tamás, 06 85 550 560) vagy küldd el az önéletrajzod és a motivációs leveled az info@fullgas.hu címre.